Blogujemy Bardziej > Blog Intellect
Wciśnij enter, aby wyszukać

Blogujemy Bardziej

Witaj na blogu Software House Intellect, który już od 2005 roku tworzy projekty IT dla Klientów z całego świata! Jeśli szukasz nowinek branżowych, wartościowych informacji o IT, UX i designie albo chcesz dowiedzieć się więcej o naszych dotychczasowych realizacjach – dobrze trafiłeś. Dzięki naszym tekstom poznasz kulisty najciekawszych projektów Intellectu i tajniki naszej pracy oraz zyskasz dostęp do wiedzy na tematy związane z IT, tworzeniem aplikacji mobilnych i systemów dedykowanych, a także współpracą z Software House. Zapraszamy do lektury!

Trendy machine learning
Technologie
Przyszłość zaczyna się dziś. W jakich kierunkach będzie rozwijać się machine learning?

Roboty – lekarze, samojeżdżące samochody, automatyczni tłumacze – to idee, które brzmią niczym żywcem wyjęte z filmów science – fiction. A jednak, takie projekty realizowane są już dziś, w dużej mierze dzięki technologii uczenia maszynowego, która w ciągu ostatnich dwóch dekad ogromnie się rozwinęła. Wkrótce mają szanse stać się powszechnie dostępne i dołożyć cegiełkę do postępującej, światowej rewolucji technologicznej.

Usprawnienie rozliczania pracowników
Case study
Case study: W jaki sposób usprawniliśmy rozliczanie pracowników w firmie budowlanej?

Dla jednego z naszych klientów stworzyliśmy system ERP, usprawniający liczne procesy zachodzące w firmie. Jeden z modułów został opracowany z myślą o ułatwieniu i przyspieszeniu rozliczania pracowników.

SystemB2B
Biznes, Technologie
Platforma sprzedażowa b2b dla hurtowni, czyli sprawne przeniesienie sprzedaży do internetu!

E-commerce rozwija się dynamicznie nie tylko w handlu b2c, ale także – b2b. Jakie zalety może mieć przeniesienie sprzedaży b2b do internetu, z jakich rozwiązań można skorzystać i w jaki sposób powinna zostać zaprojektowana funkcjonalna platforma b2b?

jak usprawnić obieg dokumentów
Biznes
W jaki sposób usprawnić obieg dokumentów w firmie? Sprawdź, jak może pomóc w tym system dedykowany

Utrzymanie sprawnego obiegu dokumentów jest dla wielu firm prawdziwą bolączką – zwłaszcza dla większych przedsiębiorstw, w których przewijają się setki faktur i umów. Jakie można podjąć działania, aby zarządzanie dokumentacją stało się szybsze i bardziej efektywne?

jak pracować zdalnie
Biznes
Jak zorganizować pracę zdalną w firmie? Sprawdź, jak zrobiliśmy to w Intellect!

Możliwość pracy zdalnej od lat jest częścią kultury pracy naszej firmy. Wypracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają nam działać zwinnie i skutecznie, choć nasze biura mieszczą się w trzech lokacjach, a część pracowników stale działa w trybie home office. Dzięki temu nawet sytuacja, w której wszyscy zatrudnieni muszą pracować zdalnie nie jest dla nas problemem. Sprawdź, w jaki sposób udało nam się zorganizować sprawny system pracy zdalnej!

obieg dokumentów w systemie ERP Intellect
Case study, Software house
Jak usprawniliśmy obieg dokumentów w firmie z branży budowlanej? Case study wdrożenia systemu ERP

Projekt:  Zaawansowany system ERP
Metodyka pracy: Scrum
Zespół: 6 osób
Technologie: PHP 7.3, Yii2, PostgreSQL, jQuery, SASS, Node, NPM, Webpack, Docker, gitlab, CI/CD

machine learning
Technologie
Czym jest machine learning – technologia, która rewolucjonizuje świat?

Machine learning to pojęcie, które ostatnimi czasy zyskuje na popularności. Co ono jednak dokładnie oznacza? W jaki sposób ma przebiegać proces „nauki” maszyn i dlaczego zdolność uczenia się programów jest tak ważna dla współczesnej cywilizacji? W dzisiejszym artykule nie tylko tłumaczymy, co kryje się pod tajemniczym pojęciem „uczenia maszynowego”, ale też wyjaśniamy, w jaki sposób uczą się programy – i w jakich sytuacjach każdego dnia stykamy się z rezultatami tej nauki.

aplikacja dla przedszkoli i żłobków INSO
Case study
Inso. System i aplikacja dla przedszkoli i żłobków. Case study

Klient: Inso
Projekt: System i aplikacja mobilna do zarządzania przedszkolami i żłobkami
Metodyka pracy: Scrum
Zespół: 6 osób
Technologie: PHP 7, MySQL, Symfony 4, Doctrine ORM, JavaScript (ES 6), React JS, AWS, REST API, React Native, Android, iOS

swiper system do sprzedaży biletów online
Case study
System sprzedaży biletów online i aplikacja dla weryfikatora. Swiper Case study

Klient: Fresh N Dope
Projekt: System sprzedaży biletów online i aplikacja do weryfikacji biletów
Zespół: 6 osób
Technologie: Scrum
Backend: PHP 7.3, MVC, MySQL, autorski CMS
Frontend: Jquery, Sass
Aplikacja mobilna: React Native