Blogujemy Bardziej > Blog Agencji Intellect
Wciśnij enter, aby wyszukać

Blogujemy Bardziej

Witaj na blogu agencji interaktywnej Intellect, która już od 2005 roku tworzy strony i sklepy internetowe oraz prowadzi skuteczny marketing internetowy dla Klientów z całego świata. Jeśli szukasz nowinek branżowych, wartościowych informacji o IT i marketingu albo chcesz więcej dowiedzieć się o naszych projektach oraz zespole – dobrze trafiłeś. Na naszym blogu znajdziesz masę wiedzy, która pomoże Ci w budowaniu i promocji Twojej marki, poznasz kulisy najciekawszych realizacji zespołu Intellectu, jak również tajniki naszej pracy oraz garść informacji o tym, kim jesteśmy i jak wygląda codzienne życie agencji interaktywnej. Zapraszamy do lektury!

Grafika tytułowa z napisem Kulisty wdrożenia platformy crowdfundingowej KatolikWspiera
Realizacje
Platforma crowdfundingowa KatolikWspiera.pl – Case Study

Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe to coraz popularniejszy sposób zdobywania środków na rozpoczęcie własnego biznesu, realizację  projektu, a nawet spełnienie marzeń. Nic dziwnego, że na polskim rynku pojawia się coraz więcej platform tego typu. W ostatnim czasie mieliśmy okazję dołączyć do crowdfundingowej społeczności  – zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy wyjątkową platformę umożliwiającą wsparcie finansowe projektów katolickich – KatolikWspiera.pl.

Infografika - Pełnosprawni w Sieci
Strony www
Pełnosprawni w sieci. Jak dostosować stronę internetową do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Osoby niepełnosprawne w codziennym funkcjonowaniu napotykają na wiele barier, związanych z niedostosowaniem infrastruktury do ich potrzeb. Na podobne przeszkody natykają się one także w… Internecie. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, o jakie opcje na stronie warto zadbać, aby ta stała się przyjaźniejsza niepełnosprawnym internautom.

strategia oraz branding dla excellence - grafika tytułowa
Realizacje
Strategia oraz branding dla marki ‚I am BIO’

Ostatnie miesiące zaowocowały w kolejną ciekawą współpracę, tym razem z jednym z największych w Polsce producentów syropów w Polsce, firmą Excellence. Marka postanowiła wprowadzić na rynek nową linię ekologicznych i certyfikowanych produktów, w związku z czym powierzyła nam opracowanie kompleksowej strategii oraz brandingu dla nowych bio produktów. W case study prezentujemy, jak wyglądały poszczególne etapy naszej pracy przy tworzeniu koncepcji marki oraz ich efekty. 

Infografika - kupowanie lajków. na Facebooku
Social Media
Kupowanie lajków na Facebooku – czy to dobre rozwiązanie dla Twojego biznesu?

Chyba każda firma prowadząca fanpage chciałaby, aby liczba jego fanów była duża. Im więcej polubień, tym więcej osób teoretycznie zobaczy informacje o produktach, usługach, promocjach, zapamięta nazwę marki – i tym lepiej wygląda to wizerunkowo. Zdobywanie lajków to jednak najczęściej proces długotrwały, a by szybko zbudować bazę fanów, zwykle trzeba też inwestować w płatne działania reklamowe. Niektórzy decydują się więc na wybór drogi na skróty i kupują gotowy pakiet polubień. Czy warto to robić i jakie konsekwencje ma takie postępowanie?

Własna platforma VOD / video - Intellect VOD
Wideo Marketing
Własna platforma VoD? Intellect Video to idealne rozwiązanie!

Platformy video z roku na rok stają się coraz popularniejsze i zyskują wierne grono użytkowników. Atrakcyjne treści, możliwość oglądania ulubionych materiałów dokładnie wtedy, kiedy ma się na to ochotę oraz przyjazna obsługa, sprawiają, że korzystanie z platform typu vod jest bardzo komfortowe i staje się poważną konkurencją dla innych źródeł dostarczających treści informacyjne lub rozrywkowe. Naszą odpowiedzią na nowe potrzeby rynku jest Platforma Intellect Video – czyli profesjonalne oprogramowanie umożliwiające dystrybucję oraz odtwarzanie materiałów video. Jakie korzyści może przynieść inwestycja w platformę video dla Twojego biznesu? Sprawdźcie koniecznie!

Najlepsze świąteczne reklamy
Wideo Marketing
10 najlepszych reklam świątecznych według Intellect [Zestawienie 2018 rok]

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas w roku: pełen przygotowań i spotkań z rodziną i najbliższymi oraz… zakupów. Przed Świętami kupujemy zwykle więcej, to zaś sprawia, że grudzień to także okres wzmożonej aktywności marek. Nieodzownym elementem tych dni są więc również bożonarodzeniowe reklamy. 😉 Najczęściej bardzo wzruszające, zabawne … choć nie wszystkie. Zapraszamy Was na zestawienie 10 najlepszych świątecznych reklam. Tych tegorocznych i nie tylko.

system sprzedaży biletów trans-expres
Realizacje
System sprzedaży biletów online dla firmy Trans–Expres. Case study.

W dobie powszechnego dostępu do Internetu coraz więcej firm oferuje klientom możliwość zakupu biletów w sieci. To już nawet nie wygoda, tylko coraz powszechniejsza praktyka, dzięki której przedsiębiorcy zyskują większe grono klientów. Z zamiarem uruchomienia nowego kanału sprzedaży biletów zgłosiła się do nas firma przewozowa Trans-Expres, dla której wdrożyliśmy funkcjonalny i nowoczesny system sprzedaży biletów online. Zaprojektowane przez naszych specjalistów oprogramowanie do sprzedaży biletów umożliwia klientom komfortowy zakup biletu na wybrany przejazd w kilku prostych krokach. Jak wyglądały etapy realizacji tego projektu? W jaki sposób udało nam się spełnić oczekiwania klienta? I najważniejsze – czy wdrożony system rezerwacji i sprzedaży biletów spełnia swoją rolę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w tekście poniżej. Sprawdźcie koniecznie 😊

Czym jest pozycjonowanie stron Google i SEO - banner główny
SEO/SEM
Czym jest pozycjonowanie stron internetowych w Google / SEO?

Pozycjonowanie stron to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Na czym dokładnie polegają działania SEO, dlaczego warto je prowadzić, co wpływa na pozycję strony w wynikach wyszukiwania? W naszym artykule odpowiadamy na te i inne pytania dotyczące pozycjonowania stron, szczególnie w wyszukiwarce Google. 

Black Friday - Czarny Piątek
E-commerce
Zakupowe szaleństwo, czyli czym jest Black Friday / Czarny Piątek?

Black Friday, mimo że ma czarny kolor w nazwie, nie jest tak złowieszczy i mroczny, jak mogłoby się wydawać. Wprost przeciwnie, dla wielu – szczególnie osób kochających zakupy – ten dzień jest równie wyczekiwany jak Mikołaj czy pierwsza gwiazdka. Natomiast dla marketerów, odpowiadających za akcje promocyjne, to nie tylko święto i okazja do udanych zakupów, ale także marketingowy test sprawnościowy. W tym artykule przyjrzeliśmy się bliżej genezie Czarnego Piątku, rosnącej popularności tego święta w naszym kraju oraz wynikom pracy marketingowców. Zapraszamy!

Crowdfunding na przykładzie Scroot
Agencyjny lifestyle
Crowdfunding na przykładzie SCROOT

SCROOT, czyli wypożyczalnia skuterów miejskich, to nowatorska usługa, dzięki której poruszanie się po zatłoczonej przestrzeni Warszawy stało się szybkie i komfortowe. Rok temu zespół Intellect we współpracy z Navifleet, miał przyjemność zrealizować w całości ten scooter-sharingowy system, działający w oparciu o aplikację mobilną. Dziś SCROOT liczy 37 skuterów,  dynamicznie się rozwija i chce podbijać kolejne rynki. Pomóżmy im zrealizować ten cel!

Platforma Intellect Carsharing
Realizacje
Platforma carsharingowa Intellect, czyli program nie tylko dla wypożyczalni samochodów – CASE STUDY

Carsharing to stosunkowo nowa usługa na naszym rynku, która staje się coraz popularniejsza i zyskuje sporą grupę zwolenników, szczególnie w dużych polskich miastach jak Warszawa, Poznań czy Łódź. Trudno się temu dziwić – usługa wypożyczania pojazdów wpisuje się w obecne trendy ekonomii współdzielenia i posiada szereg zalet. Nie mogliśmy pozostać wobec tego obojętni, dlatego stworzyliśmy platformę Intellect Carsharing – czyli kompleksowy i uniwersalny system do zarządzania carsharingiem w wypożyczalniach pojazdów. Kilkumiesięczną pracę nad projektem prowadził multidyscyplinarny zespół naszych specjalistów, którzy zadbali o każdy najmniejszy szczegół. Zapraszamy do zapoznania się z kulisami realizacji – prezentujemy założenia, przebieg prac oraz efekty wdrożenia. Miłej lektury!