Platforma B2B > Blog Intellect
Wciśnij enter, aby wyszukać

Platforma B2B

Firmy a COVID
Biznes, Platforma b2b, Technologie
Nowoczesne technologie uodparniają i udoskonalają biznes. Jak firmy reagują na COVID-19?

Rozprzestrzenianie koronawirusa oraz związane z nim ograniczanie przemieszczania sprawiło, że dla wielu firm jedyną szansą na utrzymanie funkcjonowania stało się korzystanie z nowoczesnych technologii. W jaki sposób firmy reagują na pandemię?

Platforma b2b a analizy
Biznes, Platforma b2b, Technologie
W jaki sposób system sprzedażowy b2b może usprawnić zarządzanie danymi i ich analizę?

Systemy sprzedażowe b2b umożliwiają nie tylko dotarcie do nowych klientów i usprawnienie procesu sprzedaży, ale także – zbieranie danych i generowanie raportów, przydatnych przy dokonywaniu analiz i podejmowaniu decyzji biznesowych.

Platforma b2b, Technologie
Dlaczego system sprzedaży b2b to dobra inwestycja? Sprawdź, w jaki sposób platforma b2b może pomóc w optymalizacji budżetu firmy

Tworzymy dedykowane systemy sprzedażowe online dla największych polskich firm, oferujących towary i usługi b2b. Klienci decydują się na tę opcję, ponieważ chcą usprawnić firmowe procesy oraz realizację zamówień – a dzięki temu zwiększyć zyski. W dzisiejszym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób inwestycja w platformę b2b może pomóc zoptymalizować budżet przedsiębiorstwa.

Platforma b2b
Obieg dokumentów, Platforma b2b, Technologie
W jaki sposób system b2b może usprawnić realizację zamówień?

Jedną z podstawowych zalet platform sprzedażowych b2b jest przyspieszenie dokonywania zamówień oraz ich realizacji. Chęć usprawnienia procesu sprzedaży to jeden z najczęstszych powodów, dla których firmy oferujące produkty b2b (np. hurtownie) decydują się na wdrożenie tego typu systemów. 

SystemB2B
Biznes, Obieg dokumentów, Platforma b2b, Technologie
Platforma sprzedażowa b2b dla hurtowni, czyli sprawne przeniesienie sprzedaży do internetu!

E-commerce rozwija się dynamicznie nie tylko w handlu b2c, ale także – b2b. Jakie zalety może mieć przeniesienie sprzedaży b2b do internetu, z jakich rozwiązań można skorzystać i w jaki sposób powinna zostać zaprojektowana funkcjonalna platforma b2b?

system b2b dla firmy bzomex
Case study, Platforma b2b
System B2B dla BZOMEX – jednej z największych polskich hurtowni spożywczych

Dla jednej z największych hurtowni spożywczych w naszym kraju – firmy BZOMEX – stworzyliśmy nowoczesny system sprzedaży B2B, zintegrowany z oprogramowaniem ERP Klienta, pozwalający na komfortowe złożenie zamówienia przez sklepy stale współpracujące z hurtownią. Jak wyglądał proces realizacji projektu? Zapraszamy do zapoznania się z kulisami oraz efektami naszej pracy.