Wordpress – najpopularniejszy, otwarty CMS

Oprócz autorskiego systemu do zarządzania treścią – Intellect CMS - projektujemy strony www na bazie darmowej platformy Wordpress. To sprawdzony system, który posiada rzeszę zwolenników, jest łatwo dostępny i intuicyjny w obsłudze. Witryny, które powstały na jego podstawie są w pełni funkcjonalne i w pozwalają na szybką i nowoczesną prezentację Twojej marki.

Tworzenie stron www w oparciu o system WordPress

Platforma WordPress to darmowy system zarządzania treścią witryn www, działający w oparciu o technologię PHP i MYSQL, zaprojektowany pierwotnie głównie z myślą o blogach internetowych. Jego wszechstronne funkcjonalności sprawdzają się jednak przy realizacjach online o różnym charakterze. WordPress odznacza się łatwością obsługi, elastycznością pod kątem optymalizacji SEO oraz darmową ofertą rozmaitych wtyczek i szablonów graficznych. W zależności od indywidualnych potrzeb i dedykowanych funkcjonalności, które potrzebne są na Twojej stronie internetowej, za dodatkową opłatą możliwy jest również zakup dodatkowych narzędzi. 

Realizacja stron internetowych na bazie TYPO 3

TYPO 3 to kolejny system CMS oparty na wolnej licencji, który – jak pokazuje nasze doświadczenie – sprawdza się skutecznie we wdrożeniach stron www o różnym charakterze. Jego największymi atutami są elastyczność, mnogość gotowych rozwiązań, modułów i funkcjonalności, które śmiało mogą znaleźć zastosowanie zarówno w projektach dla małych jak i dużych firm. Poza standardowymi narzędziami, służącymi do administracji contentem witryny internetowej, TYPO 3 stwarza wiele możliwości integracji z różnego typu systemami zewnętrznymi.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Beata Biedroń
Account Manager
tel. +48 18 88 80 240
Pobierz brief ZAŁĄCZ BRIEF: Załącz brief