Responsywna strona internetowa to podstawa

Wiemy, że coraz więcej treści przeglądanych jest za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Dostosowanie interfejsu witryn internetowych do różnych rozdzielczości staje się więc standardem. W Intellect specjalizujemy się w tworzeniu responsywnych  stron internetowych, przyjaznych dla użytkowników mobilnych. Korzystamy z zaawansowanych technologii, dzięki którym przeglądana witryna internetowa jest spójna i użyteczna.

Czym jest responswyna strona internetowa?

Z badań statystycznych wynika, że ok. 22 mln Polaków korzysta na co dzień z Internetu, a 5,5 mln z nich regularnie robi to, przy użyciu urządzenia przenośnego. Jedno jest pewne - liczby te rosną z roku na rok, a strony dostosowane do urządzeń mobilnych stają się standardem. Responsywna strona www dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest przeglądana. Dzięki temu wyświetla się w sposób poprawny i przyjazny dla użytkownika, korzystającego z komputera stacjonarnego, laptopa, a także tableta czy smartphona. Strona jest czytelna, wygodna w nawigacji i pozbawiona zbędnych elementów, które nie są niezbędne do wyświetlania na mniejszych ekranach.

Bądź mobilny – zyskasz znacznie więcej.

Użytkownicy sieci w różnych sytuacjach korzystają z Internetu przy użyciu różnych urządzeń. Wersja responsywna daje Ci pewność, że niezależnie od tego, czy jest to laptop, telefon czy komputer stacjonarny, klient będzie w stanie dotrzeć do strony internetowej Twojej firmy czy sklepu i przeglądać jej treści bez przeszkód. Jakie korzyści daje wersja responsywna Twojej strony www? Przede wszystkim będzie maksymalnie dostosowana do odbiorcy. Szybko przekonasz się,  że Twoi klienci docenią duże przyciski do nawigacji strony, zoptymalizowanie jej pod ekrany dotykowe czy pozbawienie zbędnych elementów, co znacznie ułatwi jej obsługę na urządzeniach mobilnych. Co ważne - responsywna strona www nie wymaga dodatkowych adresów www  i w zależności od ekranu, na którym jest wyświetlana, dynamicznie zmienią swoją strukturę.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Przyjedź, zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy o Twoim projekcie.
Beata Biedroń
Account Manager
tel. +48 18 88 80 240
Pobierz brief ZAŁĄCZ BRIEF: Załącz brief