Projektowanie i tworzenie
sklepów internetowych

ze specjalistami w dziedzinie e-commerce

Planowanie strategiczne
Twojego sklepu internetowego

Na wstępnym etapie analizujemy Twoje cele biznesowe, branżę, ofertę, grupę docelową oraz konkurencję i przygotowujemy fachową specyfikację projektu oraz makiety funkcjonalne. Doradzimy Ci także, wskazując na sprawdzone rozwiązania i technologie, które pozwolą skutecznie zrealizować wymagania Twojego e-biznesu.
shop-arrow-leftshop-arrow-right

Indywidualny projekt graficzny sklepu dostosowany do Twojej branży i grupy docelowej

Tworząc design Twojego sklepu, troszczymy się o efektywność i efektowność - zapewniamy oryginalność koncepcji oraz troskę o maksymalną użyteczność. Nasz 5-osobowy dział kreatywny na czele ze strategiem i projektantem użyteczności UX są w stanie zaprojektować każdą wizję.

Dedykowany sklep internetowy
- Twój e-biznes pod pełną kontrolą

Oferujemy Ci wydajny i skalowalny system sklepowy, który pozwoli na zaawansowane, ale intuicyjnie zarządzanie zamówieniami oraz asortymentem Twojego sklepu, szereg integracji z systemami zewnętrznymi oraz możliwość swobodnej rozbudowy.
shop-shield
shop-lock
shop-menu
shop-serwer
shop-cms
shop-list
shop-hardware
shop-web
shop-shield
Bezpieczeństwo systemu

Jeden system sklepowy - szereg funkcjonalności

shop-arrow-left
shop-arrow-right

Główne moduły systemu

Opcje marketingowe

Integracje z systemami kurierskimi

Integracje z systemami zewnętrznymi

Integracje z płatnościami online

Dodatkowe moduły i rozszerzenia

Główne moduły naszego
systemu sklepowego
shop-arrow-left
shop-arrow-right
1 / 8
shop-line

Moduł paczek i wysyłek

  • Moduł wysyłek umożliwia definiowanie dowolnej listy sposobów dostawy. Koszt wysyłki można uzależnić od wagi produktów lub od kwoty zamówienia.
  • Remarketing
  • Dodawanie do list nadawczych
  • Dodawanie przesyłki (w trakcie)
  • Wysyłanie przygotowanej listy nadawczej
  • Zmiana statusów
  • Zakładki ze statusami zamówień
  • Drukowanie danych dla magazynu
  • Monitorowanie przesyłek
  • Opcja konfiguracji sposobu przygotowania przesyłek listy nadawcze lub bezpośrednia rejestracja paczki dla pojedynczego zamówienia

Nasi Klienci uwielbiają Intellect Shop. Zobacz opinie

shop-quatation
Powierzony Intellect projekt naszego sklepu internetowego został zrealizowany sprawnie i z zachowaniem wysokiej jakości. Na każdym etapie współpracy mogliśmy liczyć na fachową obsługę, wiedzę, doświadczenie i pomysłowość specjalistów agencji. Szczególnie cenne okazało się także wsparcie techniczne w zakresie migracji bazy danych do nowej wersji sklepu
Dorota Jaworska / sklep internetowy TMK
shop-quatation
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za profesjonalne wykonanie, doradztwo techniczne i terminowość wykonania naszego sklepu internetowego przez firmę Intellect. Opracowany projekt graficzny spełnił wszystkie nasze oczekiwania i cele biznesowe, a wdrożony system administracyjny jest niezwykle intuicyjny i służy nam w zarządzaniu sprzedażową każdego dnia
Bogdan Buczek / firma Jubiler Sezam
shop-quatation
Agencja interaktywna Intellect wykazała się dużą kreatywnością oraz wiedzą w zakresie wprowadzanych w naszym projekcie internetowym rozwiązań. Przygotowana witryna stała się profesjonalną wizytówką naszej firmy, a je obsługa od strony administracyjnej jest prosta i zapewnia wiele możliwości zarządzania treścią oraz produktami.
Daniel Kurek / firma SecPol

Skontaktuj się bardziej

Korzystając z formularza kontaktowego podajesz swoje dane osobowe. Informacje na temat świadczonych usług elektronicznych, zasad działania przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdują się w naszej Polityce Prywatności.