Specjalista SEM / PPC / Google Ads

Jakie będą Twoje obowiązki?
  • przygotowywanie i wdrażanie kampanii Google Ads (Search, GDN, Youtube, Gmail, Youtube itp.) dla naszych klientów,
  • analizowanie, testowanie i optymalizowanie kampanii reklamowych pod kątem zakładanych celów,
  • przygotowywanie raportów z rekomendacjami dla Klientów.
Czego oczekujemy?
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • aktualnych certyfikatów Google Ads (min. to certyfikat z podstaw + jeden specjalistyczny),
  • bardzo dobrej znajomości narzędzia jakim jest Google Ads oraz Excel
  • umiejętności analitycznego myślenia + znajomości Google Analytics,
  • samodzielności, skrupulatności, zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy,
  • chęci stałego rozwoju swoich umiejętności.

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie odpowiednie do Twoich umiejętności i wiedzy,
  • Samorozwój - nie pozwolimy Ci pozostać na tym samym poziomie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Jesteśmy fair, zależy nam na Tobie i Twoim rozwoju, docenimy Twoje starania, mamy płaską strukturę i szybką decyzyjność,
  • Nastawiamy się na długotrwałą współpracę, wierzymy, że zespół jest naszą największą wartością, chcemy w Ciebie inwestować,
  • Benefity: multisport, finansowanie dalszej edukacji.

My
Rozumiemy
Bardziej

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@intellect.pl, prosimy o dołączenie do CV odpowiedniej klauzuli - informacje znajdziesz tutaj

Skontaktuj się bardziej