Rycerzu, giermku, padawanie! Poszukujemy sprawnego rębajły do jednostki specjalnej F.S.D.F.S.T. (Full Stack Developer For Special Tasks) do maintenance'u i supportu posprzedażowego projektów. Chcielibyśmy, żeby kandydat umiał w PHP 5 & 7 i podążał w tym temacie w kierunku czarnego pasa. Co więcej? Ważne, żeby nie bał się MySQL'a, umiał w żabaskrypt zarówno poprzez jQuery, jak i ES6. Miło by było, jakby ogarniał Vue i Reacta. 

Miejsce działania to Limanowa - w dynamicznie rozwijającym się zespole, w pięknych okolicznościach przyrody. Potrzebujemy specjalisty od pozbawiania głów hydrom typu "kod spaghetti", "dług technologiczny", "emacsem przez sendmail” oraz umiejętności telepatycznych w postrzeganiu tego, że co by się nie działo, to klient ma zawsze rację. Nie liczmy na świst miecza (choć byłoby to całkiem całkiem…), ale na metodyczną walkę w trybie "zrób to powoli, ale dobrze, a nie szybko i byle jak”. Gwarantujemy oręż do walki z babolami i innymi chrabąszczami oraz wsparcie w ufizycznianiu metafizycznych wizji nowych funkcjonalności.

PS I jak masz kolegę / koleżankę w tej profesji, to weź go / ją ze sobą. Bo do F.S.D.F.S.T., tak jak do tanga - trzeba dwóch, dwie lub dwojga :) 

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV na adres: praca@intellect.pl, prosimy o dołączenie do CV odpowiedniej klauzuli - informacje znajdziesz tutaj