Wciśnij enter, aby wyszukać

Wideo Marketing

Współcześni odbiorcy coraz chętniej sięgają po ciekawe treści video – w ostatnich latach jest to najprężniej rozwijający się format komunikacji w sieci. Nie bez powodu video marketing to jedna z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. W tej kategorii znajdziesz wpisy na temat korzyści, jakie niesie video marketing i porady, jak skutecznie wykorzystać go w strategii promocji Twojej marki. Dowiedz się, jakie video przygotowują inne firmy i w jaki sposób je dystrybuują, poznaj najciekawsze przykłady video marketingu i poznaj najnowsze nowinki z tej gałęzi marketingu. Odkryj z nami video 360, VR i transmisje live oraz poznaj fenomen platformy YouTube i vlogerów.

Content marketing, Wideo Marketing
Najlepsze reklamy Super Bowl ostatnich lat!

Reklamy Super Bowl zyskały już, nie tylko w branży marketingowej, miano kultowych. Ze względu na ogromną konkurencję i coraz bardziej zaskakujące pomysły marek, bardzo trudno wybrać faworyta, szczególnie z ostatnich lat. Chcemy jednak przybliżyć Wam klimat ostatnich reklamowych zmagań Super Bowl – być może za rok, tak jak my będziecie czekać z niecierpliwością na to wydarzenie!

Content marketing, Wideo Marketing
Poznajcie najlepsze świąteczne reklamy ostatnich lat!

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia – spadnie śnieg (miejmy nadzieję!), w sklepach pojawiają się choinki, w domu wielkie przygotowania, a w telewizji, oprócz Kevina samego w domu, wzruszające reklamy! Postanowiliśmy dla Was zebrać 10 najlepszych naszym zdaniem reklam świątecznych ukazanych na przestrzeni ostatnich lat. W tym zestawieniu nie zabrakło miejsca dla tych, które swoją premierę mają dopiero w tym roku.

Szukasz angażujących treści wideo dla swojej marki?

X

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 18 88 80 240

biuro@intellect.pl

LUB ZOSTAW NAM SWÓJ E-MAIL

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W LIMANOWEJ, KRAKOWIE LUB WARSZAWIE

DZIĘKUJEMY!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ