Strony www > Blog Agencji Intellect
Wciśnij enter, aby wyszukać

Strony www

Ładna, przejrzysta strona, dostosowana zarówno pod potrzeby użytkowników, jak i wymogi wyszukiwarek, to najlepsza wizytówka Twojej firmy. Jednak jak osiągnąć najlepszy efekt i mieć pewność, że projekt spełni wszystkie wymogi i oczekiwania? W tym dziale dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem na temat tworzenia stron www. Podpowiadamy, o czym musisz pamiętać przy projektowaniu albo odnawianiu swojej strony, aby skutecznie służyła Twoim celom biznesowym. Dowiesz się również więcej o projektowaniu architektury witryny, zapewnianiu użytkownikom pozytywnych doświadczeń (UX), responsywności i wielu innych zagadnieniach związanych z tematyką stron www. Przybliżamy powstawanie projektów internetowych nie tylko funkcjonalnie i  technologicznie, ale także pod kątem ich znaczenia i działania dla Twojej firmy.

Infografika - Pełnosprawni w Sieci
Strony www
Pełnosprawni w sieci. Jak dostosować stronę internetową do potrzeb osób niepełnosprawnych?

Osoby niepełnosprawne w codziennym funkcjonowaniu napotykają na wiele barier, związanych z niedostosowaniem infrastruktury do ich potrzeb. Na podobne przeszkody natykają się one także w… Internecie. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, o jakie opcje na stronie warto zadbać, aby ta stała się przyjaźniejsza niepełnosprawnym internautom.

Zmiany w Google Maps
Strony www
Zmiany w płatnościach Google Maps. Co zrobić, by dalej korzystać z Map Google za darmo?

Na początku maja ogłoszono nadejście nowej odsłony Google Maps. Udoskonalonej, oferującej większe możliwości oraz… płatnej wedle nowego planu taryfowego dla firm. Co zrobić, aby korzystać z Google Maps API i jak będą wyglądać rozliczenia? Czy dalej możesz wyświetlać położenie swojej firmy na Google Maps za darmo? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule!

typy stron
Strony www
Rodzaje stron internetowych – jakiego typu strony www potrzebujesz?

Przejrzyste i dokładne uporządkowanie typów stron internetowych to trudne zadanie, zwłaszcza biorąc pod uwagę ciągły rozwój Internetu i branży IT. Strona internetowa to wizytówka firmy i podstawa marketingu internetowego, dlatego software house’y prześcigają się w wynajdywaniu nowych, coraz ciekawszych rozwiązań. Poznaj typy stron www i wybierz najlepszą dla swoich potrzeb.

Content marketing, SEO/SEM, Social Media, Strony www
W jaki sposób promować stronę www w sieci?

Chcesz, by Twoja marka była lepiej rozpoznawalna, a sprzedaż wyższa? Myślę, że odpowiedź jest oczywista, to przecież główny cel działań w każdej firmie! Ale jak tego dokonać? Kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów jest dotarcie do odpowiedniego odbiorcy i przekonanie go o wartościach naszej marki i jej usług lub produktów. Właśnie w tym celu powstał marketing internetowy. W dzisiejszych czasach prowadzenie promocji jedynie za pośrednictwem tradycyjnych kanałów marketingowych staje się coraz trudniejsze – w przypadku niektórych branż wręcz niemożliwe. W tym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób zwiększyć popularność strony www i co za tym idzie, także całej firmy.

ABC projektowania serwisów korporacyjnych
Strony www
Jak zbudować nowoczesny serwis korporacyjny? Dobre praktyki i trendy

Budowa profesjonalnego serwisu korporacyjnego to szczególne wyzwanie dla projektantów witryn internetowych. Z jednej strony musimy pamiętać o spójności wizerunkowej całej grupy kapitałowej i przestrzegać wymogów prawnych oraz zasad panujących w danej organizacji, z drugiej zadbać także o aspekt związany z użytecznością, atrakcyjnym designem oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa serwisu. Dodatkowo projekty tego typu nierzadko wymagają ustaleń z wieloma działami firmy lub akcjonariuszami, co jeszcze bardziej komplikuje cały proces, gdyż bierze w nim udział wiele osób decyzyjnych, których interesy mogą być wzajemnie sprzeczne. Z dzisiejszego wpisu dowiecie się, co powinien zawierać profesjonalny serwis korporacyjny, na co zwrócić uwagę projektując jego architekturę informacji oraz poznacie inne dobre praktyki związane z realizacją witryn dużych przedsiębiorstw.

Strony www
Jak wygląda tworzenie strony przez agencję interaktywną?

Planujesz zlecić stworzenie strony www? Zastanawiasz się, czym wyróżni się strona przygotowana przez agencję interaktywną? Przede wszystkim, będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie i użyteczna dla internautów, ale też stworzona z myślą o wspieraniu długofalowej strategii marketingu internetowego. Cechy charakterystyczne agencji interaktywnych – a więc kompleksowość działań i indywidualne podejście – gwarantują, że zaprojektowana przez nią strona stanie się odpowiedzią na potrzeby firmy i jej klientów oraz pozytywnie wpłynie na widoczność marki w sieci i poza nią. W tym artykule pokażemy krok po kroku, jak wygląda projektowanie strony internetowej przez agencję interaktywną.

Strony www
Nowy serwis internetowy dla Tele-Fonika Kable S.A – case study

Kilka miesięcy wytężonej pracy kilkuosobowego zespołu Intellect zaowocowało powstaniem nowego serwisu korporacyjno-produktowego dla Grupy Tele-Fonika Kable S.A. Nowa witryna Spółki jest już dostępna on-line, a na naszym blogu przedstawiamy case study tego projektu.

Drawing website idea on paper. Work desk with smart phone, glasses, paper, pencil, construction tools.
Strony www
Zadbaj o skuteczną architekturę informacji serwisu WWW

Pozyskać ruch na stronie internetowej to jedno, a sprawić, aby użytkownicy szybko i sprawne znaleźli na niej to, po co przyszli, jest kolejnym wyzwaniem.  Aby nasz serwis, sklep czy usługa on-line jak najlepiej konwertowały i przynosiły realne korzyści biznesowe, niezmiernie ważne jest gruntowne przemyślenie i zaplanowane zachowań użytkowników. O czym mowa? O skutecznej architekturze informacji, która – jeśli o to zadbamy – potrafi sprawić, że strona www będzie dostosowywać się do oczekiwań odbiorców.

Strony www
Intellect dla Parku Wodnego w Warszawie – case study

Lubimy konkursy! Zwłaszcza takie, które wygrywamy. W taki też sposób udało nam się oczarować nowego Klienta – Mokotowską Fundację Warszawianka, która zarządza znanym w całej stolicy Parku Wodnego, dla którego przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad realizacją nowego serwisu WWW z systemem rezerwacji on-line. Efekty pracy naszego zespołu możecie zobaczyć pod adresem www.wodnypark.com.pl, a o kulisach całego przedsięwzięcia, wyzwaniach i zastosowanych rozwiązaniach piszemy dziś na naszym firmowym blogu.