Wciśnij enter, aby wyszukać

Realizacje

Nasza agencja działa na rynku od lat – w tym czasie opracowaliśmy tysiące interesujących projektów. Chcemy nie tylko się nimi chwalić, ale również podzielić zdobytą wiedzą i doświadczeniem. Tutaj poznasz niektóre z naszych realizacji, przekonasz się, jakim wyzwaniem były dla nas i dowiesz się, w jaki sposób uzyskaliśmy najlepszy efekt – na konkretnych przykładach z najróżniejszych branż. Opowiemy Ci o projektach, tych już dawno gotowych, jak i tych najnowszych oraz opiszemy, jak pracowaliśmy nad nimi etap po etapie. Zapoznaj się z naszymi case study: zobacz, jak wyglądała praca naszych zespołów nad najciekawszymi realizacjami Intellectu.

digital signage - case study szybryt
Realizacje
DIGITAL SIGNAGE, CZYLI SYSTEM DYSTRYBUCJI REKLAMY CYFROWEJ W SKLEPACH SZUBRYT – CASE STUDY

Za nami kolejne wyzwanie! Dla sieci sklepów firmowych marki Szubryt wdrożyliśmy zaawansowany system komunikacji reklamowej Digital Signage, wykorzystujący cyfrowe technologie przekazu. Jak wyglądała nasza współpraca? Z jakimi wyzwaniami przyszło nam się zmierzyć? I czy spełniliśmy oczekiwania naszego Klienta? Sprawdźcie koniecznie!

Intellect dla Iwoniczanki
Realizacje
Intellect dla Iwoniczanki

Kilka ostatnich miesięcy naszej współpracy z Iwoniczanką, to regularna promocja firmy, marketing w digitalu oraz prace wizerunkowe, dzięki którym troszczymy się o branding marki. W naszym case study dzielimy się doświadczeniem z prowadzenia stałych działań reklamowych dla tego producenta wody źródlanej.

Realizacje
Scroot, czyli System Skuterów Miejskich – case study projektu

Kilka miesięcy temu miała miejsce premiera nowatorskiej usługi – wypożyczalni skuterów miejskich Scroot w oparciu o aplikację online, którą w całości realizował Zespół Intellect we współpracy z Navifleet. Obecnie z aplikacji korzysta coraz więcej mieszkańców Warszawy, a sam usługodawca planuje wdrożenie rozwiązania w kolejnych miastach kraju. W naszym case study opisujemy dziś, jak krok po kroku powstał Scroot oraz z jakimi wyzwaniami przyszło nam się zmierzyć w trakcie prac nad tym innowacyjnym systemem.

Realizacje
Nowy serwis internetowy dla Tele-Fonika Kable S.A – case study

Kilka miesięcy wytężonej pracy kilkuosobowego zespołu Intellect zaowocowało powstaniem nowego serwisu korporacyjno-produktowego dla Grupy Tele-Fonika Kable S.A. Nowa witryna Spółki jest już dostępna on-line, a na naszym blogu przedstawiamy case study tego projektu.

Realizacje
iniJOB, czyli rewolucja na rynku pracy. Zobacz case study projektu.

Na początku tego roku wystartował serwis iniJOB.com w formule MVP – projekt internetowy, będący usługą skierowaną do pracowników i pracodawców, stworzony przez znanego w kraju biznesmena Bartosza Michałka. Nasza agencja, jako podwykonawca odpowiadała za realizację i wdrożenie rozwiązania, a dziś, po kilku tygodniach od startu platformy iniJOB.com, pora na podsumowanie pierwszych efektów działania serwisu oraz case study tej niecodziennej realizacji.

Realizacje
Intellect zwycięzcą niecodziennego przetargu

Nasza agencja wzięła w ostatnim czasie udział w interesującym wyzwaniu, którego celem jest dostarczenie projektu internetowego na potrzeby nowo powstającego startupu Bartosza Michałka – znanego przedsiębiorcy, byłego prezesa spółki giełdowej, który postanowił zbudować nowy internetowy biznes.  Wygraliśmy przetarg i aktualnie prowadzimy intensywne prace, aby już jesienią tego roku odbył się start tego projektu.

Realizacje
Gold Sail, czyli wynajmij sobie ekskluzywny jacht. Case study realizacji

Przez ostatnie tygodnie pracowaliśmy nad interesującym projektem dla marki Gold Sail. Naszym wyzwaniem było tym razem kompleksowe opracowanie i wdrożenie serwisu internetowego z ofertą czarteru ekskluzywnych jachtów. Prace nad projektem zostały pomyślnie ukończone i serwis dostępny jest już pod adresem www.g-sail.eu, a na naszym blogu piszemy dziś o case study tej interesującej realizacji.

Realizacje
Intellect dla AKPA Polska Press – nowa identyfikacja w naszym wykonaniu

W ostatnich miesiącach pracowaliśmy dla firmy AKPA Polska Press – największej prywatnej agencji informacyjnej i fotograficznej w kraju, założonej w 1994 r. Naszym zadaniem było opracowanie nowej identyfikacji agencji – kreacja nowego logotypu oraz design serwisu WWW wraz  pracami front-endowymi.  Zobaczcie, jakie były cele naszego Klienta oraz efekty, jakie udało się uzyskać.

Realizacje
Intellect dla Parku Wodnego w Warszawie – case study

Lubimy konkursy! Zwłaszcza takie, które wygrywamy. W taki też sposób udało nam się oczarować nowego Klienta – Mokotowską Fundację Warszawianka, która zarządza znanym w całej stolicy Parku Wodnego, dla którego przez kilka ostatnich miesięcy pracowaliśmy nad realizacją nowego serwisu WWW z systemem rezerwacji on-line. Efekty pracy naszego zespołu możecie zobaczyć pod adresem www.wodnypark.com.pl, a o kulisach całego przedsięwzięcia, wyzwaniach i zastosowanych rozwiązaniach piszemy dziś na naszym firmowym blogu.

POTRZEBUJESZ POMOCY SPECJALISTY?

X

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 18 88 80 240

biuro@intellect.pl

LUB ZOSTAW NAM SWÓJ E-MAIL

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W LIMANOWEJ, KRAKOWIE LUB WARSZAWIE

DZIĘKUJEMY!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ