Poznaj Navifleet – profesjonalny system monitoringu GPS pojazdów naszego autorstwa! > Blog Agencji Intellect
Wciśnij enter, aby wyszukać
Blog Agencji Intellect / Case studies  / Poznaj Navifleet – profesjonalny system monitoringu GPS pojazdów naszego autorstwa!

Poznaj Navifleet – profesjonalny system monitoringu GPS pojazdów naszego autorstwa!

Nasi specjaliści z działu IT realizują nie tylko serwisy wizerunkowe i projekty e-commerce. W portfolio Intellect  znajdziecie wiele rozwiązań dedykowanych o charakterze webowych aplikacji, służących do e-learningu, zarządzania firmami, produkcją czy konfiguracji rozmaitego asortymentu. Niewątpliwie najciekawszą realizacją z tej kategorii jest Navifleet – aplikacja rozwijana przez nas od kilku lat na potrzeby profesjonalnego monitoringu GPS pojazdów i ludzi. Navifleet do tej pory to niemal 2000 roboczogodzin naszych programistów, czyli niemal 270 dni pracy. Po latach pracy nad ulepszaniem jej działania, dziś chwalimy się spektakularnymi wynikami. Wszystkich zainteresowanych naszymi pracami nad tym systemem, opisem jego działania i korzyściami jakie daje, zapraszamy do lektury.

grafika_tytulowa

Poznaj Navifleet – profesjonalny system monitoringu GPS pojazdów

System monitoringu GPS to niezbędne narzędzie nowoczesnej firmy, które pozwala na sprawne i skuteczne zarządzanie posiadaną flotą pojazdów oraz maksymalną optymalizację kosztów i procesów logistycznych w niej zachodzących. Navifleet to zaawansowana platforma do monitoringu GPS, stworzona i nieustannie rozwijana przez zespół doświadczonych programistów we współpracy z technikami oraz przedstawicielami świata biznesu w celu dostarczenia kompletnego rozwiązania, oferującego szereg użytecznych funkcjonalności. System funkcjonuje od 4 lat i aktualnie skutecznie monitoruje bazę  3000 pojazdów w krajach całego świata.

grafa_do_srodka

Zastosowanie i korzyści systemu

Dzięki Navifleet możliwa jest wysoka optymalizacja i rozwiązanie takich problemów, jak obniżenie spalania i kontrola paliwa, nadzór czasu pracy kierowców, kontrola załadunków, zapobieganie kradzieży paliwa czy rozliczanie delegacji pracowników oraz szereg innych zastosowań. System Navifleet można z powodzeniem wykorzystać w małych i dużych firmach, które wykorzystują pojazdy i maszyny. Jego korzyści docenią także klienci indywidualni i osoby prywatne. Monitorować możemy samochody ciężarowe, floty lekkie, maszyny budowlane i rolnicze oraz pojazdy osobowe. Dla każdego typu pojazdów oraz branż dostępne są dedykowane funkcjonalności, a aplikacja umożliwia także monitoring ludzi.

Jak działa Navifleet?

Navilfeet wykorzystuje lokalizatory (moduły GPS), które zbierają informacje na temat aktualnego położenia pojazdu na mapie świata oraz dane zbierane bezpośrednio z komputera pokładowego i innych czujników, które poprzez protokół transmisji danych GPRS są następnie wysyłane na serwer systemu i przetwarzane w dalszym ciągu przez aplikację internetową. Aby monitorować nasze pojazdy, wystarczy zalogować się do aplikacji poprzez przeglądarkę internetową na komputerze, tablecie lub smartofnie z dowolnego miejsca na świecie.

Możliwości narzędzia

Prosty w obsłudze a jednocześnie bardzo funkcjonalny interfejs aplikacji Navifleet umożliwia m.in.:

  • podgląd bieżącej pozycji i prędkości wszystkich pojazdów na mapie w jednym miejscu,
  • monitoring tankowań , poziomu paliwa, spalanie, obroty silnika itp.
  • prowadzenie wirtualnej książki serwisowej pojazdu (przypomnienia o terminach serwisów, wymiany płynów, ubezpieczeniu OC/AC itp.),
  • automatyzację rozliczeń, dzięki rozbudowanej bazie dostępnych raportów oraz statystyk
  • rozliczanie pracowników z wykonanej pracy oraz przebytych tras,
  • zwiększenie efektywności wykorzystania pojazdów przy jednoczesnym obniżaniu kosztów
  • dostęp do danych z tachografu

Zalet wykorzystania systemu monitoringu GPS Navifleet jest o wiele więcej, a co ważne system jest na bieżąco rozwijany o dodatkowe możliwości dostosowane do potrzeb rynku i indywidualnych zamówień.

Navifleet po 4 latach od uruchomienia

navi_infografika

 

Firmy  oraz osoby prywatne zainteresowane poznaniem szczegółowych informacji i oferty na usługę Navifleet odsyłamy na stronę internetową systemu www.navifleet.pl .

 

Sławomir Turkiewicz

Client Service Director w agencji interaktywnej Intellect

Brak komentarzy

Napisz komentarz