Wciśnij enter, aby wyszukać

Content Marketing

Content marketing to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi marketingu, opierająca się na znanym w sieci wyrażeniu: “Content is a king”. Sprawnie prowadzony marketing treści nie tylko buduje wizerunek Twojej marki, ale też poprawia pozycję strony w wyszukiwarkach i generuje na niej większy ruch. Dowiedz się, jak skutecznie wypromować swoją firmę za pomocą content marketingu, jak opracować strategię działań i w jaki sposób tworzyć angażujące, przyciągające uwagę treści. Poznaj najnowsze trendy content marketingowe i śledź z nami najciekawsze kampanie reklamowe znanych marek.

Prowadzenie content marketingu
Content marketing
Content Marketing – dlaczego powinieneś się nim zainteresować?

Content Marketing to jeden z najszybciej rozwijających się w ostatnich latach trendów promocji marki, szczególnie w sieci. Czym jednak właściwie jest Content Marketing, jakie przybiera postacie, co decyduje o jego skuteczności i czy może przynieść Twojej firmie realne korzyści? Na te i wiele innych pytań odnośnie Content Marketingu odpowiadamy w naszym artykule.

Content marketing, Wideo Marketing
Najlepsze reklamy Super Bowl ostatnich lat!

Reklamy Super Bowl zyskały już, nie tylko w branży marketingowej, miano kultowych. Ze względu na ogromną konkurencję i coraz bardziej zaskakujące pomysły marek, bardzo trudno wybrać faworyta, szczególnie z ostatnich lat. Chcemy jednak przybliżyć Wam klimat ostatnich reklamowych zmagań Super Bowl – być może za rok, tak jak my będziecie czekać z niecierpliwością na to wydarzenie!

Content marketing, SEO/SEM, Social Media, Strony www
W jaki sposób promować stronę www w sieci?

Chcesz, by Twoja marka była lepiej rozpoznawalna, a sprzedaż wyższa? Myślę, że odpowiedź jest oczywista, to przecież główny cel działań w każdej firmie! Ale jak tego dokonać? Kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów jest dotarcie do odpowiedniego odbiorcy i przekonanie go o wartościach naszej marki i jej usług lub produktów. Właśnie w tym celu powstał marketing internetowy. W dzisiejszych czasach prowadzenie promocji jedynie za pośrednictwem tradycyjnych kanałów marketingowych staje się coraz trudniejsze – w przypadku niektórych branż wręcz niemożliwe. W tym artykule wyjaśniamy, w jaki sposób zwiększyć popularność strony www i co za tym idzie, także całej firmy.

Content marketing, Wideo Marketing
Poznajcie najlepsze świąteczne reklamy ostatnich lat!

Wielkimi krokami zbliża się czas Świąt Bożego Narodzenia – spadnie śnieg (miejmy nadzieję!), w sklepach pojawiają się choinki, w domu wielkie przygotowania, a w telewizji, oprócz Kevina samego w domu, wzruszające reklamy! Postanowiliśmy dla Was zebrać 10 najlepszych naszym zdaniem reklam świątecznych ukazanych na przestrzeni ostatnich lat. W tym zestawieniu nie zabrakło miejsca dla tych, które swoją premierę mają dopiero w tym roku.

Content marketing
Jak recyklingować content na Twoim blogu?

O skuteczności działań content marketingowych na wielu polach nie trzeba chyba dziś zapewniać nikogo. Jednak w kontekście systematycznego tworzenia wartościowych treści dla naszej grupy docelowej pojawia się inne wyzwanie: skąd nieustannie czerpać inspiracje? Zamiast ciągle wymyślać na nowo, warto sięgnąć po to, co już zostało przez nas stworzone – recykling treści to sposób na drugie życie naszego contentu.

Content marketing
Blog firmowy – w to warto zainwestować!

Banery reklamowe, pozycjonowanie, artykuły sponsorowane, kampanie CPC – wszystkie te formy marketingu w sieci dają przeciętny efekt w porównaniu z szeroko pojętym inbound marketingiem. W tym kontekście do najpopularniejszych i najskuteczniejszych narzędzi należy „stary” poczciwy blog. Dlaczego warto inwestować w tę formę reklamy i  w czym tkwi jej siła oddziaływania na konsumenta? Przyjrzyjmy się dziś bliżej najważniejszym korzyściom i zasadom prowadzenia firmowych blogów.

bill gates
Content marketing
To się nazywa viral! Kilka słów na temat Ice Bucket Challenge

Od kilku tygodni Internet opanował nowy viralowy trend o nazwie Ice Bucket Challenge. Akcja ma na celu szczytny cel – wspieranie osób chorych na stwardnienie rozsiane boczne. Dla tych, którzy jeszcze o niej nie słyszeli, opisujemy, na czym polega, a przede wszystkim, sprawdzamy, jakie przynosi efekty.

Planujesz działania Content Marketingowe?

X

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

+48 18 88 80 240

biuro@intellect.pl

LUB ZOSTAW NAM SWÓJ E-MAIL

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA W LIMANOWEJ, KRAKOWIE LUB WARSZAWIE

DZIĘKUJEMY!

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ