Analityka > Blog Agencji Intellect
Wciśnij enter, aby wyszukać

Analityka

W czasach, kiedy informacja jest jednym z najcenniejszych dóbr, każdego dnia magazynujemy ogromne ilości najróżniejszych danych. Ich filtrowanie i odpowiednia segregacja, a ostatecznie wnikliwa analiza, dostarcza nam wielu cennych informacji. Dlatego też analityka internetowa jest kluczem do rozwoju Twojej witryny internetowej i działań marketingowych. W tej kategorii zebraliśmy najlepsze wpisy na temat tego, jak zbierać i przetwarzać informacje zebrane przez narzędzia analityczne (np. Google Analytics, HotJar), po jakie sprawdzone narzędzia sięgać oraz wyciągać na podstawie ich danych wartościowe wnioski. Poznaj zasady tworzenia testów A/B, algorytmów kampanii testowych i zaplanuj działania, które pomogą Ci osiągać coraz lepsze wyniki.

Analityka
Jak testować serwisy i aplikacje internetowe?

Jeśli chcecie zadbać o jakość realizowanych dla was rozwiązań internetowych – wszelkich serwisów WWW, e-sklepów czy innych aplikacji webowych – poza troską o unikalny design i nowoczesne technologie, warto również zwrócić uwagę na etap testowania zrealizowanego dla was projektu. Swoją agencję lub software house pytajcie więc, jak testuje swoje produkty i spodziewajcie się od nich konkretnych odpowiedzi. Dziś podpowiadamy, na co zwrócić uwagę na tym etapie prac nad projektem internetowym, aby finalnie cieszyć się najlepszą możliwą jakością oraz uniknąć kosztownych błędów.

Analityka
Nie baw się we wróżbitę, testuj – testy A/B w praktyce

Czarny przycisk „Kup teraz” czy może czerwony? Baner z  ładną panią, która zwraca na siebie uwagę czy może raczej z produktem i informacją o promocji? A czemu nie jedno i drugie, skoro dysponujemy testami A/B? Na naszym blogu rozprawiamy dziś o możliwościach tego narzędzia i wskazujemy, kiedy takie eksperymentowanie  znajdzie swoje zastosowanie.